Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00

Zuzana Mičincová

Zuzana Mičincová

Senior HR konzultant, Interim HR manažer

Je Senior HR Konzultant v naší společnosti od roku 2016. Má za sebou více než 12 let zkušeností v oblasti lidských zdrojů, budování a řízení HR oddělení v nadnárodních společnostech v obchodním, technologickém i automobilovém sektoru. Před příchodem do poradenství pracovala na pozicích HR Business Partnera, HR Country Coordinator a HR Managera v mezinárodním prostředí, kde zodpovídala za celou oblast personalistiky s důrazem na zavádění nových korporátních procesů a podporu ostatních businessových iniciativ směrem k zaměstnancům.

Během kariéry získala bohaté zkušenosti v oblasti náboru a výběru zaměstnanců, systému odměňování, motivace a spokojenosti zaměstnanců, talent managementu, rozvoje zaměstnanců, assessment center, řízení výkonnosti a personálních auditů. Podílela se na získání certifikací systému managementu kvality ISO pro nový výrobní závod působící v automobilovém průmyslu. Je aktivní koučka pro jednotlivce a týmy, certifikovaná ICF /Mezinárodní federace koučů/ a hovoří aktivně německy a anglicky.

Spolupracujeme s

Potřebujete pomoci v HR ... Jsme Vám k dispozici

O nás

Oblasti rozvoje lidských zdrojů se věnujeme již více než 15 let. Je to přesně ta oblast, kterou máme rádi a kde jsme si jistí, že můžeme být našim klientům užiteční a tvořit s nimi řešení, která jsou jedinečná, účelná a především udržitelná i poté, co uzavřeme daný projekt.

Kancelář

  • Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00
  • +420 775 644 211; +420 604 582 184
  • info@mujpersonalista.cz
  • https://www.facebook.com/mujpersonalista
© Copyright Můj Personalista s.r.o., All Rights Reserved.

Vyhledávání