Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00

Náš tým

Dana Havlíčková

Dana Havlíčková

Jednatelka, Senior HR konzultant, Interim HR manažer

Dana vystudovala francouzštinu se zaměřením na aplikovanou ekonomii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Díky francouzštině a práci pro francouzskou společnost Carrefour se dostala k oblasti personalistiky, která se stala jejím profesním zaměřením a zároveň srdcovou záležitostí.

Více než 15 let působí v oblasti HR managementu, prvních 10 let ve velkých mezinárodních korporacích na pozicích HR Business Partner a HR Manager. Nyní především jako External HR manager, Project HR Manager a Lektor.

To, co ji na oblasti HR nejvíce baví, je především HR Business partnering a budování efektivních organizací, čemuž se poslední 4 roky věnuje ve společnosti Můj Personalista. Baví ji rozklíčovávat DNA jednotlivých firem a na míru jim vytvářet model a procesy efektivního řízení lidského potenciálu. 

Certifikace: Six Sigma Green Belt, NLP Coach, Project Management, Interní lektor, Agile HR 

Spolupracujeme s

Potřebujete pomoci v HR ... Jsme Vám k dispozici

O nás

Oblasti rozvoje lidských zdrojů se věnujeme již více než 15 let. Je to přesně ta oblast, kterou máme rádi a kde jsme si jistí, že můžeme být našim klientům užiteční a tvořit s nimi řešení, která jsou jedinečná, účelná a především udržitelná i poté, co uzavřeme daný projekt.

Kancelář

  • Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00
  • +420 775 644 211; +420 604 582 184
  • info@mujpersonalista.cz
  • https://www.facebook.com/mujpersonalista
© Copyright Můj Personalista s.r.o., All Rights Reserved.

Vyhledávání