Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00

Náš tým

Hana Římanová

Hana Římanová

Jednatelka, Senior HR konzultant, Interim HR manažer

Hanka vystudovala Andragogiku (vzdělávání dospělých) v Praze. V oblasti řízení lidských zdrojů se pohybuje +18 let především ve velkých mezinárodních korporacích ve výrobním sektoru. Jako Personální ředitelka výrobního závodu o 1200 zaměstnancích se aktivně podílela na zavádění výrobního operačního systému, změně firemní kultury a zvýšení spokojenosti zaměstnanců. Vedla několik unikátních projektů např. tvorba tréninkového centra, zavedení skill matrix a způsobu zaškolování operátorů, zavedení Interních koučů v rámci všech poboček v ČR.

To, co ji nejvíce baví, je možnost pracovat současně jako Interim HR manager, být neustále v kontaktu s každodenní praxí a zároveň se věnovat rozvoji HR profesionálů a vedení specifických HR projektů jak pro české společnosti tak velké mezinárodní korporace.

Certifikace: systemický kouč, NLP kouč, certifikovaný Lean Green Belt, akreditovaný lektor Belbinových týmových rolí a facilitátor koncepce GRID.

Spolupracujeme s

Potřebujete pomoci v HR ... Jsme Vám k dispozici

O nás

Oblasti rozvoje lidských zdrojů se věnujeme již více než 15 let. Je to přesně ta oblast, kterou máme rádi a kde jsme si jistí, že můžeme být našim klientům užiteční a tvořit s nimi řešení, která jsou jedinečná, účelná a především udržitelná i poté, co uzavřeme daný projekt.

Kancelář

  • Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00
  • +420 775 644 211; +420 604 582 184
  • info@mujpersonalista.cz
  • https://www.facebook.com/mujpersonalista
© Copyright Můj Personalista s.r.o., All Rights Reserved.

Vyhledávání