Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00

Náš tým

Magda Hájková

Magda Hájková

Interim HR Manažer

Magda má psychologické a psychoterapeutické vzdělání (systemická psychoterapie). Pracovala jako personální konzultantka a lektorka. Má zkušenosti s psychologickou diagnostikou, a to v oblasti výběru i rozvoje zaměstnanců (certifikace v nástroji OPQ).

Magda má pětiletou zkušenost z výrobní společnosti IFE-CR, a.s., kde pracovala nejdříve jako Specialista vzdělávánía poslednídva rokyjako HR manažerka. Vedla tým devíti specialistů (včetně mezd) a podílela se na vytváření a implementaci strategie IFE-CR, a.s.. Její parketou je rozvoj a stabilizace zaměstnanců. Designovala a realizovala unikátní rozvojový projekt Generation 4 People. Podařilo se jí vybudovat dobrou značku zaměstnavatele a realizovat nárůst firmy (z necelých 600 vyrostlo IFE na 850 v horizontu 2 let). Inovovala proces onboardingu zaměstnanců a zavedla tréninkové centrum ve výrobě. Další projekty v rámci stabilizace zaměstnanců - zavedení nových benefitů, mapovánítrhu a revize procesu Salary increase.

Nyní pracuje jako konzultant, HR interim a má vlastní psychoterapeutickou praxi.

Spolupracujeme s

Potřebujete pomoci v HR ... Jsme Vám k dispozici

O nás

Oblasti rozvoje lidských zdrojů se věnujeme již více než 15 let. Je to přesně ta oblast, kterou máme rádi a kde jsme si jistí, že můžeme být našim klientům užiteční a tvořit s nimi řešení, která jsou jedinečná, účelná a především udržitelná i poté, co uzavřeme daný projekt.

Kancelář

  • Purkyňova 649/127, Medlánky, Brno 612 00
  • +420 775 644 211; +420 604 582 184
  • info@mujpersonalista.cz
  • https://www.facebook.com/mujpersonalista
© Copyright Můj Personalista s.r.o., All Rights Reserved.

Vyhledávání